Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm

Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm
Kategória: Príslušenstvo pre kosačky
Cena: 2.69 s DPH
Kód produktu: TG2
Dostupnosť: dostupný
Záručná doba: 2 roky(ov)
Hodnotenie:
ks:
Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm - TG2 Ochrana stromov TreeGuard, do 115 mm
0 0
Parametre produktu
Videá

TreeGuard je nová, revolučná ochrana stromov. Tento chránič zabráni poškodeniu či zničeniu vášich stromov, kríkov a iných predmetov pred kosačkou, burinou, trávou či nečistotami. Schopnosť prispôsobiť sa chránenému predmetu. Montáž je jednoduchá, údržba nenáročná. Prispôsobiteľný priemer - intuitívne, inovatívne a patentované riešenie. Zaručená perfektná prispôsobiteľnosť pre každý strom. Ochranu stačí prispôsobiť priemeru Vášho stromu a jednoducho obe polovice spojiť k sebe. Chránič stromov prináša žiadúci a dlhodobý výsledok.

Táto skvelá pomôcka zabraňuje zatrávňovaniu v okolí stroju. Navyše zjednodušuje kosenie, zaniká potreba vytrhávať trávu ručne a kosačka sa už kmeňa ani nedotkne. Ochraňuje zdravie stromov, okrasných drevín a sadeníc.

Prírodná zelená...

Prírodná zelená povrchová úprava má sýty a matný finiš prvotriedneho plastu. Tento dôležitý detail odkazuje na prirodzené prepojenie prírody a ľudskej inovácie. Výsledkom je taká čistá a súvislá zelená, že nerozoznáte, kde končí TreeGuard a začína Vaša krásna záhrada.

  • Revolučná ochrana stromov
  • Bohatá a zdravá úroda, a to bez námahy
  • Zabraňuje zatrávňovaniu v okolí stromu
  • Chráni zdravie stromov, okrasných drevín a sadeníc
  • Prispôsobiteľný priemer
  • 100% recyklovateľné
  • Odolný voči UV žiareniu
  • 100% odolnosť
  • Dostupné v 2 veľkostiach

Do max. priemeru: 115 mm

Ochrana TreeGuard®, do 305 mm

Pridajte svoje hodnotenie

Ohodnoťte produkt

Pridajte svoj komentár k produktu

Spýtať sa na produkt / Mám záujem o predvedenie stroja

meno, priezvisko

e-mail

tel. číslo (mobil)

koľko je sedem krát 2? (overenie)

otázka